10 edycja Festiwalu Kalejdoskop!

Coaching Project

Coaching Project to edukacyjno - twórczy projekt taneczny polegający na 4-dniowej intensywnej pracy zaawansowanych tancerzy oraz pedagogów tańca pod okiem uznanego, doświadczonego choreografa, tancerza i metodyka. W tegoroczną edycję Coaching Project poprowadzi Witold Jurewicz. Kompozycja ruchu rozpatrywana będzie w zagadnieniu ciała tancerza jako podstawowego narzędzia  języka spektaklu, ekspresji, czasu i przestrzeni  dla ruchu. Choreografia potraktowana zostanie jako struktura ruchowa w ciągu logicznego rozumienia i komunikatywności ruchu adresowanego do oglądającego.

 

Projekt skierowany jest do zaawansowanych tancerzy, pedagogów i instruktorów tańca. Zakwalifikowanie osób odbywa się na podstawie listu motywacyjnego. W ramach projektu zostaną przeprowadzone 12,5 godziny pracy warsztatowej. Podsumowaniem projektu będzie pokaz wspólnie stworzonego spektaklu. Koszt 4 dniowych warsztatów to 90 zł.

 

Coaching zakończy się pokazem pracy warsztatowej, w niedzielę - 7 kwietnia, o godz. 15.30 na scenie Białostockiego Teatru Lalek.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać do  24 marca, na adres kalejdoskop@danceoffnia.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: COACHING

 

HARMONOGRAM PROJEKTU

 

Czwartek 4 kwietnia
godz. 14.00-17.00 zajęcia odbywają się w DanceOFFni

Piątek, 5 kwietnia
godz. 10.00-14.00 zajęcia odbywają się w DanceOFFni

Sobota, 6 kwietnia
godz. 10.00-14.00 zajęcia odbywają się w DanceOFFni

Niedziela, 7 kwietnia
godz. 14.00-15.30 zajęcia odbywają się w Białostockim Teatrze Lalek
15.30 pokaz Coaching Project, Białostocki Teatr Lalek

 

Organizator Współorganizatorzy Partnerzy Patroni medialni Sponsorzy